Zasłony wewnętrzne

Rolety materiałowe w różny sposób osłaniają wnętrze przed światłem słonecznym – od rozproszenia światła po całkowite zaciemnienie . Posiadamy rolety z napędem koralikowym oraz sprężynowym. Roleta z napędem sprężynowym nadają się doskonale do montażu w oknach dachowych. Rolety materiałowe mogą być wykonywane do szerokości 3 metrów. Istnieje możliwość zamocowania rolet materiałowych do okien PCV bez ingerencji w ramę okienną.

Rolety standard

Rolety materiałowe to najbardziej uniwersalne zasłony okienne. Pasują do każdego wnętrza, łącząc prostotę  z funkcjonalnością.

 

 

Rolety materiałowe dzień-noc

To połączenie funkcji żaluzji , rolety i zasłony. Zastosowany w nich materiał  w poziome pasy, ułożone na przemian, zapewnia płynną regulację ilości wpadającego światła.

 

 

Żaluzje plisowane

Plisy stanowią elegancką, dekoracyjną zasłonę przeciwsłoneczną która umożliwia zasłonięcie okien w różnych kształtach.

 

 

Verticale

Żaluzje pionowe najczęściej znajdują zastosowanie w biurach, urzędach, bankach i tego typu instytucjach. Jednak coraz częściej żaluzje pionowej stosowane są również w mieszkaniach. Idealnie prezentują się w wysokich pomieszczeniach lub jako element dzielący wnętrze.

 

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to idealne rozwiązanie do stylowych eleganckich pomieszczeń. Wyboru można dokonać spośród wielu kolorów tych samych dla szerokości 25mm jak i 50mm. Żaluzje można wyposażyć w drabinkę sznurkową lub taśmową.

 

Żaluzje poziome aluminiowe

Najbardziej popularne formy ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem. Stosowane jako element uzupełniający okno jak i dekoracyjny.

Dużą zaletą żaluzji poziomych jest znakomita regulacja naświetlenia poprzez stopniowe nachylenie listew oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia. Oferujemy żaluzje o szerokości 25mm oraz 50mm.

 

Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie to elegancka praktyczna osłona drewniana o wyjątkowych walorach dekoracyjnych, pasują do wszystkich wnętrz zarówno nowoczesnych jak i klasycznych.

Obecnie bardzo popularna i praktyczna forma osłony przeciwsłonecznej stosowana również jako element dekoracyjny. Bogate wzornictwo materiałów pozwala w dowolny sposób dobierać kolor i fakturę materiału do wystroju wnętrza czy też wyglądu elewacji.